Možná hledáme právě Vás

Hledáme nové kolegy do týmu

ŘIDIČ/KA s řidičským průkazem skupiny C a E pro MKD i VKD

Chcete pracovat v malé a zavedené rodinné firmě? Chcete nadstandardně vybavený tahač Volvo FH4 v metalickém laku a s frigo návěsem? Nebojíte se práce a chcete aby Vám byla zároveň koníčkem?      V TOM PŘÍPADĚ HLEDÁME PRÁVĚ VÁS!

CO VÁS ČEKÁ?                                                 Zeměpisně různorodá práce řidiče MKD na Francii a Španělsko.

Svozy VKD do našeho skladu v Praze Zličíně.

CO VÁM NABÍZÍME?                                               Zázemí zavedené firmy, máme vlastní sklad - jistota práce, firemní oblečení, pojištění odpovědnosti za škody způsobené zaměstnavateli, pravidelná profesní školení, individuální možnost domluvy turnusů, údržbu techniky v autorizovaných servisech, nadstandardní finanční ohodnocení v pravidelném termínu + 13. plat, mobilní telefon a k němu 10gb dat po celé EU, pravidelné soutěže pro řidiče.

CO OD VÁS ČEKÁME?                                       Zdravotní způsobilost, řidičský průkaz C+E, kartu do tachografu, čistý rejstřík trestů, praxi v MKD / VKD, spolehlivost a zodpovědný přístup.

V případě zájmu zašlete životopis na info@pstrans.cz nebo vyplňte kontaktní formulář.

DISPONENT mezinárodní dopravy.

Pokud máte ochotu na sobě pracovat, rozvíjet se a neustále se učit novým věcem, hledáme právě Vás. Jsme schopni Vám nabídnout různorodou práci v příjemném a mladém kolektivu, odpovídající ohodnocení a benefity na míru.

V případě zájmu zašlete životopis na export@pstrans.cz